درباره ما

امروزه با توجه به شرایط اقلیمی کشور، بهینه نمودن مصرف آب توأم با طراحی زیبا در سرویس های بهداشتی نیازی اساسی است. همچنین با توجه به افزایش روز افزون قیمت خانه و آپاتمان، بهینه سازی فضای سرویس ها و تاُسیسات اهمیت بسیار بالایی دارد. گروه کالای ساختمانی تین افتخار دارد در راستای بالابردن کیفیت و زیبایی سرویسهای بهداشتی در کشورمان، بهترین محصولات ساختمانی را به پروژه های عمرانی ارائه نماید. این گروه از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در زمینۀ فروش انواع فلاش تانک و وال هنگ های اروپایی آغاز کرده و تمامی محصولات را بصورت مستقیم و با قیمتی ایده آل به مشتریان ارائه می دهد. کالای ساختمانی تین زیر مجموعۀ شرکت مهندسی گسترش شهر و مسکن تین می باشد.

کالای ساختمانی تین همواره در جهت عرضۀ محصولات باکیفیت و متنوع و ارائه خدمات ایده آل به مشتریان خود تلاش می نماید و رسیدگی به نیاز و مشکلات و رضایت مشتریان را مهمترین امور خود می داند. هم اکنون بسیاری از پروژه های ساختمانی از محصولات اولی این شرکت استفاده می نمایند.

کالای ساختمانی تین نمایندگی رسمی محصولات اولی ایتالیا در ایران است و انواع فلاش تانک های روکار و توکار این شرکت بعلاوۀ طیف وسیعی از صفحه کلید های فلاش تانک های توکار را در سبد کالایی خود دارد.