کلید فلاش تانک تاچ لس خودکار Oli

ممکن است در بعضی اماکن عمومی دیده باشید برخی سیستم های فلاش تانک را که بصورت خودکار عمل می کنند. در اینجا توضیح مختصری در رابطه با دلیل استفاده از این سیستمها و نیز چگونگی عملکرد آن ها ارائه میشود.

رسیدگی به سرویس های بهداشتی و نظافت آن ها در بسیاری از اماکن مخصوصا مکان هایی مانند فرودگاه ها، رستوران ها، فروشگاه ها، هتل ها، بیمارستان ها و … بسیار مهم و ضروری است. صرف نظر از نیاز همیشگی به افراد جهت نظافت این اماکن، میبایست از بهترین وسایل جهت آسودگی و نظافت در این حوزه استفاده نمود. فلاش تانک های توکار مجهز به چشم الکترونیکی قابلیت عملکرد خودکار بدون نیاز به تماس توسط فرد را محیا می کنند. اهمیت این موضوع زمانی است که بسیاری از افراد ممکن است به هر دلیل از استفاده از کلید های مکانیکی (نیاز به تماس دست) اجتناب کنند و یا حتی استفاده از آن را فراموش کنند.

اما نحوۀ عملکرد کلیدهای مجهز به چشم الکترونیکی شرکت Oli بدین گونه است. با ورود شخص به سرویس بهداشتی و قرار گرفتن در محدودۀ فاصله ۵۰ سانت از کلید، بصورت خودکار زمانسنج فلاش تانک فعال میشود. چنانچه فرد در مدت زمان کمتر از ۳۰ ثانیه از محدودۀ مورد نظر فاصله بگیرد، فلاش تانک با ظرفیت کم (۳ لیتر و یا کمتر) فعال خواهد شد. در صورت خروج فرد و یا فاصله گرفت از محدوده عملکرد چشم الکترونیکی بعد از مدت زمان ۳۰ ثانیه، ظرفیت بالای فلاش تانک بصورت خودکار فعال خواهد شد.

این سیستم یکی از مهمترین نیاز ها در جهت نظافت اماکن عمومی محسوب میشود چنانکه امروزه در بیشتر فرودگاه ها و مراکز خرید در سراسر دنیا، سیستم های خودکار فلاش تانک توکار نصب شده اند.

فلاش تانک – فلاش تانک توکار – کلید فلاش تانک تاچ لس

دیدگاهتان را بنویسید:
*ضروری